Nordmedic – wystawca

Kategoria:

Misją firmy Nordmedic jest zapewnienie profesjonalnej, długofalowej opieki medycznej i pielęgniarskiej oraz efektywna rehabilitacja pacjentów, pozwalająca na jak najszybszą poprawę ich zdrowia i podniesienie jakości życia.

Pracujemy w oparciu o System ISO 9001:2015, przyznany nam przez firmę DEKRA. Stale udoskonalamy nasze procedury wewnętrzne i dostosowujemy je do zmieniających się warunków. Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów – lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, psychologów, logopedów i terapeutów zajęciowych. Wspomaga ich wykwalifikowana grupa opiekunów medycznych i personel pomocniczy.

Pomagamy i leczymy

Jesteśmy doświadczonym zespołem rehabilitantów. Specjalizujemy się w rehabilitacji domowej i ambulatoryjnej w zakresie: chorób przewlekłych, chorób zwyrodnieniowych stawów, urazów, ciężkich uszkodzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg zabiegów między innymi popularną kinezyterapię, profesjonalny masaż czy laseroterapię. Działamy w oparciu o System ISO 9001:2015, który gwarantuje jakość świadczonych usług z zakresu rehabilitacji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony – https://nordmedic.pl/

Rejestracja dla odwiedzających: https://curatio.pl/rejestracja

Rejestracja dla wystawców: https://curatio.pl/rejestracja-dla-wystawcow/

nordmedic

Zobacz wszystkie aktualności

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie