Powiślańska Szkoła Wyższa – wystawca

Kategoria:

Powiślańska Szkoła Wyższa to uczelnia z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w kształceniu kadr medycznych, co roku nasze mury opuszczają wykształceni na najwyższym poziomie absolwenci z kierunków: Pielęgniarstwo I i II stopnia, Ratownictwo Medyczne, Położnictwo, Kosmetologia, Dietetyka, a także Ekonomia. Jesteśmy znani z wyjątkowego podejścia do studentów oraz włączaniu się w akcje prospołeczne.

Uczelnia posiada w swojej ofercie również szereg innych usług edukacyjnych jak kursy, studia podyplomowe oraz MBA klasyczne i te medyczne. Działamy, aby nasze środowisko było lepsze, aby uświadomić społeczeństwo jak ważne są kierunki medyczne i jak ważne jest to, abyśmy wspólnie walczyli o lepsze, zdrowsze jutro!

Co się będzie działo:

W ciągu 2 wyjątkowych dni na „Curatio – Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej” 23.09 i 24.09 będą mogli Państwo nas znaleźć na naszym stoisku, gdzie oferujemy:

  • Profesjonalne porady Pielęgniarskie dot. stanu zdrowia
  • Spirometrię- badanie wydolności oddechowej
  • Mierzenie cukru
  • Mierzenie ciśnienia
  • Niespodzianki dla dzielnych pacjentów
  • Naukę Pierwszej Pomocy, przeprowadzana przez naszych wykwalifikowanych Ratowników

Dodatkowo 24.09, będą mieli Państwo okazję zobaczyć nas na scenie głównej wydarzenia, gdzie nasi Ratownicy zaprezentują profesjonalny pokaz umiejętności ratowniczych. Oczywiście przy stoisku będą Państwo mieli okazję zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Jeśli będą mieli Państwo szczęście to do stoiska zaprowadzi was nasza maskotka, Pan Sówka. Jesteśmy dla was i do zobaczenia!

Powislanska Szkola Wyzsza

Powislanska Szkola Wyzsza Pan Sowka

Zobacz wszystkie aktualności

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie