Rejestracja

Dzień dobry!

Cieszymy się, że do nas zajrzałeś! Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Cię do odwiedzenia Targów CURATIO, które stworzyliśmy właśnie dla Ciebie, bo CURATIO skierowane jest do pacjentów oraz osób poszukujących usług i informacji dotyczących zdrowia i profilaktyki.

Co będzie na targach? Przede wszystkim wiele szpitali, klinik różnych specjalizacji z Polski i zagranicy, centra rehabilitacyjne, gabinety lekarskie, domy uzdrowiskowe, ośrodki spa i wellness. Na specjalnie przygotowanych stoiskach będziesz mógł zapoznać się z ich ofertą, zadać pytania i znaleźć wiele ciekawych usług prozdrowotnych.

Zostań odwiedzającym

Odwiedź Targi Curatio

Zarejestruj się

Jesteś lekarzem lub należysz do personelu medycznego? Nie martw się, na CURATIO na pewno nie będziesz się nudził! Przyjdź, spotkaj się ze znajomymi z branży lub podglądnij konkurencję! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy także ciekawą ofertę szkoleń i wykładów, których po prostu nie możesz przegapić!

Dla wszystkich odwiedzających mamy także strefę relaksu, gdzie możecie sobie odpocząć, oraz wiele atrakcji, które sprawią, że wizyta na CURATIO to prawdziwa przyjemność. Nie zapomnij przyprowadzić ze sobą rodziny i znajomych! Będzie fajnie!

Warto tu być