Szkolenie

JAK EFEKTYWNIE WYSTAWIAĆ SIĘ NA TARGACH?

Skoro zniknął problem zamawiania stoiska, masz teraz więcej czasu na przygotowanie się do wystawienia się na CURATIO tak, aby w jak najlepszy sposób przedstawić swoją firmę i ofertę. W tym pomoże Tobie szkolenie z efektywnego wystawiania, prowadzone przez międzynarodowego eksperta. Jest to jedyne w Polsce szkolenie tego typu, skierowane do wystawców. Udział w targach to inwestycja finansowa. Zadbaj o to, aby była ona sukcesem!

Zostań wystawcą

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Garboś, CTSM – międzynarodowy ekspert branży wystawienniczej. Jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie otrzymała najbardziej prestiżowy dyplom branży targowej – Certified Trade Show Marketer.

Poznała branżę targową i eventową z każdej możliwej strony. Posiada ponad 10-letnie szerokie doświadczenie – od budowy i zarządzania produkcją stoisk, scenografii teatralnych i muzealnych, poprzez sprzedaż i zarządzanie projektami targowymi do tworzenia koncepcji i organizacji międzynarodowych targów i spotkań B2B.

Uwielbia dzielić się z innymi swoją pasją do branży targowej oraz wiedzą. Ciągle zdobywa nową wiedzę i doświadczenia.

Wierzy, że wybranie odpowiednich targów i rzetelne przygotowanie się wystawcy do uczestnictwa w targach zawsze kończy się sukcesem. Do tego wie, jak ten sukces osiągnąć!

Nie wyobraża sobie życia bez „targowej” adrenaliny.

Zostań wystawcą