KCM Clinic S.A. – wystawca Curatio

Kategoria:

KCM Clinic S.A. to prywatny wielospecjalistyczny szpital i ośrodek medyczny zlokalizowany w sercu Karkonoszy, leczący pacjentów z całego świata, oferujący profesjonalną kompleksową opiekę medyczną z dostępem do światowej klasy medycyny.

W naszym Centrum Bariatrii i Chirurgii Metabolicznej Szpitala KCM oferujemy pełny zakres operacji bariatrycznych techniką laparoskopową, jak i endoskopową, takie jak rękawowa/ mankietowa resekcja żołądka (gastric sleeve), zespolenie omijające (Gastric bypass Roux enY, mini-gastric-bypass) oraz operacje rewizyjne (powtórne). Ponadto oferujemy zabiegi mniej inwazyjne, jak endoskopowe zmniejszenie żołądka – Endoscopic Sleeve Gastroplasty (ESG) Apollo OverStitch oraz zakładanie balonów wewnątrz-żołądkowych na 6 i 12 miesięcy.

Dla zapewnienia jak najwyższego bezpieczeństwa naszych pacjentów, zabiegi bariatryczne wykonujemy przy użyciu najnowszych technik i najnowszego sprzętu światowych liderów w chirurgii bariatrycznej z zastosowaniem laparoskopii trójwymiarowej 3D i 4K w warunkach nowoczesnego multimedialnego bloku operacyjnego oraz przy zapewnieniu pełno profilowej specjalistycznej diagnostyki na miejscu w Szpitalu, jak i programu opieki pozabiegowej.

Jesteśmy międzynarodowym centrum edukacyjnym dla chirurgów z różnych stron świata, organizatorem międzynarodowych konferencji i warsztatów szkoleniowych w chirurgii otyłości, ośrodkiem referencyjnym Johnson&Johnson oraz Medtronic w chirurgii bariatrycznej.

KCM Clinic

Zobacz wszystkie aktualności

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie