OxyBed – wystawca

Kategoria:

Jesteśmy OxyBed, polskim dystrybutorem i dostawcą łagodnych komór hiperbarycznych. Doradzamy, sprzedajemy i serwisujemy nasze komory, a wszystko to w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę. Pozwala to nam na indywidualne podejście do każdego zainteresowanego Klienta współpracą z nami w zakresie najlepszego wyboru komory oraz możliwości jej zastosowania. Co ważne, nasze komory zanim trafią do Klienta przechodzą szereg rygorystycznych testów, dzięki czemu zapewniają najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa.

Sesje w komorach OxyBed bardzo pozytywnie wpływają na nasze zdrowie, dotleniając komórki i narządy. To z kolei sprzyja wielu korzystnym procesom zachodzącym w naszych organizmach, jak choćby przyspieszonej regeneracji czy gojeniu się ran, ale także opóźnianiu efektów starzenia oraz wspomaganiu w leczeniu wielu różnych chorób. Oczywiście to nie wszystko, korzyści jest znacznie więcej.

Dla jeszcze lepszego poznania korzyści jakie płyną z tlenoterapii, zainteresowanym osobom zakupem od nas komory hiperbarycznej oferujemy bezpłatne prezentacje w naszym showroom OxyBed w Gdańsku. Odbywają się one online lub stacjonarnie, decyzję pozostawiamy naszym Klientom. Jest to miejsce i czas, gdzie możemy profesjonalnie zaprezentować i omówić nasz produkt, a dla chętnych czeka przygotowana komora na odbycie w niej sesji tlenoterapii, by na własnej skórze poczuć, jak to jest.

OxyBed

Zobacz wszystkie aktualności

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie