Wieniec Zdrój – wystawca

Kategoria:

Wypocznij w sercu Kujaw

Uzdrowisko Wieniec-Zdrój to jedno z najstarszych i najpiękniej położonych uzdrowisk na Kujawach. Kuracjuszy gości już od 1923 roku. Znajdujemy się w centralnej Polsce, 6 km od Włocławka, 10 km od autostrady A1, w otoczeniu lasów sosnowych, stanowiących idealne miejsce do kuracji i wypoczynku.

Znajdziecie tu Państwo profesjonalną opiekę personelu medycznego o wysokich kwalifikacjach, doskonały standard bazy hotelowej, żywieniowej i zabiegowej. Oferujemy ponad 70 różnych zabiegów leczniczych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, balneoterapii z użyciem własnych naturalnych surowców: wód leczniczych siarczkowych, mineralnych z zawartością selenu, a także borowiny. Zadbamy o Państwa zdrowie w otoczeniu wyjątkowego mikroklimatu ponad stuletnich lasów sosnowych.

Zadbaj o siebie

Nasz doświadczony i profesjonalny personel medyczny od lat troszczy się o naszych Kuracjuszy, skutecznie wspierając leczenie chorób: reumatologicznych, ortopedyczno-urazowych, kardiologicznych, nadciśnienia oraz chorób dolnych dróg oddechowych i układu nerwowego. Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra oraz sprzyjające warunki do wypoczynku pozwalają nam tworzyć nową, wyższą jakość lecznictwa uzdrowiskowego, dostosowanego do potrzeb naszych Gości.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://uzdrowisko-wieniec.pl/

Rejestracja dla odwiedzających: https://curatio.pl/rejestracja

Rejestracja dla wystawców: https://curatio.pl/rejestracja-dla-wystawcow/

Zobacz wszystkie aktualności

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie