Activlab Pharma – wystawca Curatio

Kategoria:

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej. Henry Ford

Activlab Pharma to suplementy diety, wyroby medyczne oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Firma buduje swoje doświadczenie na polskim oraz międzynarodowym rynku od prawie 10lat, a nasze portfolio zrodziło się z potrzeb konsumenckich i wnikliwej analizy rynku.

Zespól R&D Activlab Pharma opierając się na wysokiej jakości składnikach tworzy produkty o innowacyjnym profilu. Produkty Activlab Pharma, spełniając przepisy prawa żywieniowego UE, bazują na surowcach od renomowanych, międzynarodowych dostawców, z którymi firma współpracuje od lat.

Aby potwierdzić jakość naszych produktów badania przeprowadzamy w nowoczesnym laboratorium mikrobiologicznym, analizujemy sensorycznie, a każda partia surowca jest ściśle sprawdzana przez dział Jakości Kontroli. Jednak to co przede wszystkim stanowi o bezpieczeństwie naszych wyrobów to weryfikacja zawartości substancji czynnych w laboratoriach zewnętrznych, którą zlecamy w przypadku każdej partii produktu.

Procedura ta daje nam i naszym klientom pewność, co do jakości naszych wyrobów.

Posiadanie nowoczesnych ośrodków badawczo- rozwojowych oraz w pełni zautomatyzowanej produkcji daje nam mandat na bycie godnym konkurentem dla innych podmiotów w branży, a przede wszystkim partnerem i wsparciem dla pacjentów. Wychodzimy z założenia, idąc za mottem Henrego Forda, że to właśnie z ludzkiej potrzeby rodzi się to, co najcenniejsze- produkt skrojony na miarę.

Activlab pharma

Zobacz wszystkie aktualności

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie